Polish Titles (POLSKIE książki)
KIM JEST PAPIEŻ FRANCISZEK?

KIM JEST PAPIEŻ FRANCISZEK?

Subcategory: 
Literatura duchowa (Spiritual Literature)
ISBN: 
978-83-7797-287-8
Pages: 
64
$18.95
Description: 

 

To poruszająca opowieść o drodze życia Jorge Marii Bergoglia, o jego korzeniach, rodzinie, środowisku, powołaniu i kraju, gdzie ukształtował się jego duch solidarności z człowiekiem, zwłaszcza tym najmniejszym, najsłabszym i najuboższym, którego przywykliśmy spychać na pobocze świata.

Książka zawiera wybór najistotniejszych myśli najpierw arcybiskupa Buenos Aires, a obecnie papieża Franciszka, które wytyczają drogę jego pontyfikatu. 

Film pokazuje unikatowe nagrania. Uchwycone są niezwykle wzruszające sytuacje z czasów argentyńskich kardynała Bergoglia, poruszające sumienia przemowy na ulicach Buenos Aires w obronie wszystkich, którzy są bezbronni, biedni czy pokrzywdzeni. 

Bez poznania całej drogi na Watykan: rodzinnej, społecznej, historycznej, kulturowej, a wreszcie duchowej Jorge Marii Bergoglia nie jesteśmy w stanie zrozumieć, kim jest papież Franciszek, który najpierw pociągnął za sobą tylu wierzących i niewierzących w Argentynie, a teraz czyni to na całym świecie.

 

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu filmu dołączonego do książki.

A moving story about the life of Jorge Maria Bergoglio, his roots, family, environment, vocation and the country where he developed his spirit of solidarity with the poor. 
The book is accompanied by a video of unique recordings of Card. Bergolio.

Książka z płytą DVD (Book with DVD)
Format 14x20 cm
64 strony (pgs.)
Oprawa twarda (hardcover)
ISBN 978-83-7797-287-8
Prod. Code: P287-8